wtorek, 22 maja 2018

Relacja z Berlin ePrix + Nico ROSBERG + David COULTHARD + Mark WEBBER

Cześć.

W weekend wziąłem udział w wyścigach Formuły E w Berlinie (Berlin ePrix).
W serii tej jeździ wielu dawnych kierowców F1, a kilku innych jest w inny sposób w nią zaangażowanych. 

Na wydarzenie to pojechaliśmy całą rodziną. W piątek Adrian i ja zbieraliśmy autografy od kierowców, którzy opuszczali tor po treningach, a moja żona pełniła funkcję rodzinnego paparazzi.
Tego dnia, razem z Adrianem, zebraliśmy podpisy 25 kierowców (wszystkie autografy pokażę w kolejnych postach gdyż jest tego bardzo dużo i skanowanie trochę potrwa).
Dziś przedstawiam jeden z nich, a należy do legendarnego Dawida Coultharda.


Mimo, iż wyścig odbywał się w sobotę od 18.00, to na torze spędziliśmy cały dzień.
Organizator przygotował mnóstwo atrakcji. Poza bogatą strefą gastronomiczną były symulatory, gokarty, atrakcje interaktywne, wystawy teamów i wiele, wiele innych - nie można było się nudzić. Ponadto wzięliśmy udział w zwiedzaniu boksów, gdzie złapaliśmy podpisy kolejnych kierowców, którzy "umknęli"  nam w piątek.
W pewnym momencie, kiedy Adrian jechał na symulatorze, na schodach pojawił się zupełnie niespodziewany, dawny kierowca F1 - Mark Webber.
A ponieważ w moim plecaku miałem ze sobą wszystkie niepodpisane karty jakie posiadam oraz zdjęcia różnych kierowców, chwilę później, oprócz wspólnego zdjęcia do naszej kolekcji dołączyły - podpisana przez Marka stara karta oraz dwa zdjęcia.
Wyścig oglądaliśmy z trybuny C2, z której mieliśmy widok na na koniec prostej startowej i pierwszy zakręt. Sporo ciekawego działo się w tym miejscu podczas wyścigu. 


Krótki film ze startu do wyścigu:

Po wyścigu, który wygrał Daniel ABT, postanowiliśmy chwilę poczekać, gdyż puchar dla zwycięzcy wręczał Mistrz Świata F1 z roku 2016 - Nico Rosberg.
Po chwili do kolekcji dołączyły podpisane zdjęcie oraz dwie karty,
poza tym udało się nam zrobić wspólne zdjęcie z Nico.

Finalnie przywieźliśmy z Berlina ponad 300 autografów od 29 kierowców.
Szczegóły w kolejnych postach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej całej kolekcji:
www.autographs-f1.com

4 komentarze: