niedziela, 6 sierpnia 2017

Damon HILL

Cześć.
Dziś jeden z najcenniejszych autografów w mojej kolekcji, należy on do brytyjskiego kierowcy wyścigowego, Mistrza Świata F1 z roku 1996 - Damona Hilla (ur. 1960 r.)
Damon jeździł w F1 w latach 1992-1999. W czasie 122 startów zdobył 360 punktów, 42 razy stał na podium, 22 wyścigi wygrał.
To jeden z moich ulubionych kierowców. Kiedy w 1994 roku zacząłem oglądać F1, właśnie wtedy pasjonowałem się walką na torze Damona Hilla i Michaela Schumachera.
Moim marzeniem było spotkać go osobiście (mimo iż słyszałem, że nie ma w zwyczaju dawać więcej niż jeden autograf, a i o wspólne zdjęcie nie łatwo. Potrafi po kilku dniach powiedzieć: "Tobie autograf już dałem" . Chyba walczy z handlarzami, a jego autografy są bardzo drogie).
Miałem bardzo dużo szczęścia w sobotę po kwalifikacjach, na Hungaroringu (gdy większość kibiców już opuściła tor), ponieważ nagle, niespodziewanie pojawił się Damon. Nie dość że udało mi się z nim chwilę porozmawiać, to z uśmiechem na twarzy zrobił sobie ze mną zdjęcie i podpisał aż 3 moje zdjęcia :). To będzie niezapomniana chwila.
Dla porównania powiem, iż pojawił się na chwilę w tym samym miejscu w niedzielę, w trakcie dnia wyścigowego i natychmiast rzuciło się na niego setki ludzi prosząc o autograf i wspólne zdjęcie. Nie dał ani jednego autografu, nie pozwolił się nikomu wspólnie sfotografować (odwracał głowę) i przeciskając się przez tłum ludzi, szybko przemieścił się na teren do którego "normalni" kibice nie mają dostępu. Cóż, dzień wcześniej los się się do mnie uśmiechnął.

Zapraszamy na naszą stronę - www.autographs-f1.com
4 komentarze:

 1. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie :
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/08/223-janusz-radek.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://autografyjr.blogspot.com/2017/08/karolina-gruszka.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, zazdroszczę. Wgl niezła kolekcja ;)

  OdpowiedzUsuń